• (068) 130-68-69
  • (063) 034-02-98
  • ‎(095) 170-43-17

Прибирання офісу

Шукаєте прибиральників? Ви натрапили на них! Робітники клінінг-сервіс "Элая" організують вже сьогодні якісне прибирання. Офіс завжди повинен випромінювати чистоту. На сьогоднішній день дуже зручно співпрацювати з нами, ми надаємо послуги з щоденного прибирання офісів.

Замовник сплачує тільки послуги і не турбується що партнери або клієнти застануть брудне приміщення. В послуги входить: поставка миючих засобів, техніки, інвентарю, також засоби особистої гігієни. Щоб офісне приміщення завжди було чистим і підтримувалася чистота, менеджер складає графік прибирання і установлює кількість прибиральників на об’єкт.

 Досвід показує, клінінгові компанії не розрахував свої сили, беруть на обслуговування офіси за маленькі кошти і дають обіцянки по обслуговуванню, які не виконують. Правило нашої компанії, ми не миємо водою, а спеціалізованими миючими засобами, які не шкодять алергікам.

З упевненістю можемо говорити кожна поверхня вимагає особливого догляду. Своєчасне прибирання продовжить термін служби офісних меблів. Більшу частину свого життя ми проводимо на роботі, хочеться знаходиться в чистому приміщенні, яке має нотки свіжості приємного запаху, все це надихає на гарне самопочуття офісних робітників і вправної роботи.

Якщо щоденне прибирання офісу так це тільки "Элая"!

 

Схема работы

1. Ваш звонок

2. Визит менеджера

3. Выполнение работы

4. Расчёт