• (068) 130-68-69
  • (063) 034-02-98
  • ‎(095) 170-43-17

Прибирання будинків

Вам необхідно прибрати домівку? Клінінгова компанія Элая надає повний комплекс послуг по прибиранню під ключ. На прибирання відправляються бригади укомплектовані всією необхідною, професійною технікою, інвентарем, миючими засобами. Наші бригади регулярно приймають участь в тренінгах, семінарах, по очищенню стійких забруднень на різноманітних поверхонь. Вивчають новітні професійні хімічні миючі засоби щодо застосування в прибираннях приміщень.

Якщо у вас є вагання вибрати клінінгову компанію чи прибиральницю з об’яви, рекомендуємо замовити генеральне прибирання будинку в клінінговій компанії Элая. В свою чергу отримаєте професійне прибирання, бригадою з 3-4 чоловік, які мають навики швидко наводити лад в домівці за короткий час. Ви маєте змогу заключити договір на надання якісного прибирання дому. Ціна на прибирання розраховується від 35 грн. кв.м.

Додаткові послуги: прасування одягу, очистка побутових приборів від сильних забруднень, чистка витяжки всередині від прикипілого жиру, розморожування морозильної камери та очистка.

 Замовлення спеціаліста для огляду об’єкту вартості робіт в Києві і Київській області безкоштовний і ні до чого Вас не зобов'язує.

Професійне прибирання приміщень – це тільки Элая компанія №1

Схема работы

1. Ваш звонок

2. Визит менеджера

3. Выполнение работы

4. Расчёт